ZŠ děkuje panu Karlu Gambasovi za sponzorskou výrobu a dodávku knihovny do školní družiny.

Provozní doba školní družiny a školního klubu

1. a 2. oddělení školní družiny se nachází v samostatné budově.

3. oddělení a školní klub se nachází přímo v budově základní školy.

Školní družina má provozní dobu ráno denně od 7,00 do 7,40 hod. Po skončení vyučování je provoz školní družiny zajištěn do 16,45 hod.

Pro pobyt ve školní družině a školním klubu je nutno si přinést řádně podepsané:

• přezůvky
  • převlečení
  • látkový pytlík

Prosba

Paní vychovatelky ŠD prosí rodiče, zda by si mohli vyzvedávat své děti hned po vyučování nebo až po 15 hodině. Důvodem je snaha vychovatelek občas vzít děti po obědě na aktivity i mimo prostory družiny. Pokud budete své dítě potřebovat vyzvednout dříve, předem se na tom s vychovatelkami domluvte. Předejdeme tak nedorozumněním a děti budou mít možnost se podívat i mimo družinu.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení

Okénko do školní družiny

Děti, které k nám chodí si mohou hrát v příjemném prostředí na nových dřevěných atrakcích. Využívají domeček na hračky, kryté pískoviště, trampolínu, průlezky, závěsné sítě. Děti rády využívají přírodní kurt na hraní přehazované nebo tartanový kurt na hraní fotbálku. Vybavení slouží k rozvíjení pohybových dovedností a relaxaci. Dále je možné využívat školní zahradu, kurty u školy, kulturní dům, kino. K dispozici je i vnitřní vybavení jako jsou relaxační místnost, počítačová učebna, kuchyňka, výtvarná učebna i herna.

Školní rok 2023/2024

Paní vychovatelky vás srdečně zvou na návštěvu školní družiny. Každoročně jsou zde pořádány tradiční akce, na které zveme maminky, tatínky, babičky, dědečky a vás všechny, kteří máte chuť si společně s dětmi vyzkoušet něco nového a zajímavého. První z nich je Dýňování, které nás čeká v půlce září. V říjnu se pak můžete zúčastnit Drakiády. O všech dalších akcích vás budeme včas informovat.

Vychovatelky školní družiny a školního klubu

Svátek má Jaroslav

• Světový den grafiky

Zítra má svátek Vlastislav